• 18+

    Aceasta pagina include continut disponibil doar pesoanelor majore. Te rugam sa iti confirmi varsa pentru a accesa mai departe sectiunea matrimoniale.

    NU DA AM PESTE 18 ANI
    Logheaza-te for pentru acces rapid la cele mai bune ocazii . Click here if you don't have an account.

    Angajez asistent manager

    1 lună în urmă   Locuri de munca   Mogoşoaia   28 vizualizări

    -- lei

    • angajez-asistent-manager-big-0

    0.0 star

    Locatia: Mogoşoaia
    Salariu: -- lei Negotiabil

    Candidatul ideal

    - gandire pozitiva

    - orientare catre rezultate

    - abilitati de analiza si sinteza;

    - responsabilitate, implicare si seriozitate

    - spirit de echipa si adaptabilitate

    - abilitati de comunicare, atitudine proactiva

    - persoana organizata

    - cunostinte avansate de Microsoft WORD, EXCEL,OFFICE;

    - cunostintele de limba engleza

    - experienta in vanzari constituie un avantaj

    - abilitati de comunicare, relationare, in scris si verbal;

    - atentie la detalii si abilitati organizatorice;

    Descrierea jobului

    -indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;

    - preluarea apelurilor telefonice;

    - asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin curier/posta, fax, email;

    - asigurarea legăturii dintre persoanele cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia ;

    - elaborarea si redactarea documentelor si situaţiilor solicitate de management;

    - coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;

    - coordonarea activităţilor de protocol (primirea şi îndrumarea vizitatorilor).

    - asigura suport administrativ colegilor si mentine relatia cu clientii firmei;

    - bursa de transport

    - elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;

    - colaboreaza cu dep. contabilitate si poate tine contabilitatea primara a firmei, emite si inregistreaza facturi.

    - respecta si intelege standardele companiei

    Beneficii:

    - posibilitate de formare si dezvoltare profesionala

    - pachet salarial motivant ,

    - mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

    - contract de munca

    Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon 0730.023.999 sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia, Ilfov

    Detalii suplimentare

    Tip job:
    Full time
    Mobilitatea postului:
    Locatie stabila

    Note: You must be logged in to post a review.