• 18+

    Aceasta pagina include continut disponibil doar pesoanelor majore. Te rugam sa iti confirmi varsa pentru a accesa mai departe sectiunea matrimoniale.

    NU DA AM PESTE 18 ANI
    Autentifică-te pentru acces rapid la cele mai bune afaceri. Click aici dacă nu ai deja un cont deschis.

    IDEAL INOX angajeaza CONSILIR VANZARI Private individual

    5 luni în urmă   Locuri de munca   Bucuresti   110 vizualizări
    2,800 lei
    • ideal-inox-angajeaza-consilir-vanzari-big-0

    Localitate: Bucuresti

    Salariu: 2,800 lei

    Angajam CONSILIER VANZARI pentru showroom-ul din Calea Bucureşti, Nr 37, Petrești, Corbeanca si pentru showroom-ul din Colentina, nr.427/429, Bucureti, sector 2.

    Locul de munca este full-time, pe perioada nedeterminata.

    Pentru alte detalii ne puteti contacta, de luni pana vineri, intre orele 10- 16 , la nr. de telefon 0720 209 432 sau pe adresa de email: salariati@idealinox.ro.

    Asiguram transport din Bucuresti.

    Candidatul ideal:

    - Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;

    - Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;

    - Cerinte comportamentale: responsabil, integru ,organizat;

    - Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.

    Descrierea jobului:

    Ca agent de vânzări activitatea ta va consta în:

    Gestionarea portofoliului de clienți;

    Prospectarea pieței și dezvoltarea continuă a portofoliului;

    Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;

    Creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor companiei.

    Alte detalii

    Tip job:
    Full time
    Mobilitatea postului:
    Locatie stabila

    Etichete:

    bucuresti